ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ЛЬВІВ – АДВОКАТСЬКЕ БЮРО АНДРІЯ ВОЛИНЦЯ. Консультація адвоката для бізнесу

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД КУПІВЛІ КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД КУПІВЛІ КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ

Нерухомість – найпопулярніша сфера для інвестування. Майже усі інвестори розглядають інвестиції в нерухомість як необхідність. Крім цього – квартира в новобудові чи інша нерухомість – це майже завжди ліквідний актив, який як правило лише дорожчає з року в рік.

КУПІВЛЯ КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ – ЗАВЖДИ ВДАЛА ІНВЕСТИЦІЯ

Житлова нерухомість та апартаменти – один із улюблених сегментів для інвестування в Україні і закордоном. Багато українців перестали довіряти банкам. Гроші краще вкладати у бізнес або інвестувати у ліквідні активи, які не потребують постійного фінансування та обслуговування.

Тому, квартири в новобудовах та будь-яке інше житло  – досить вигідний інструмент для зберігання своїх активів і заощаджень.

 

ІНВЕСТУВАТИ В НОВОБУДОВУ ЗАВЖДИ РИЗИКОВАНО

Однак, ні для кого не секрет, що угоди купівлі-продажу нерухомості супроводжуються значними ризиками. Тому для досвідченого інвестора вкрай важливо оцінити ризики від придбання нерухомості. Звичайно, коли мова йде про нерухоме майно на вторинному ринку, особа отримує одразу документ на власність. Крім цього, в кожної квартири є певна юридична історія, яку за допомогою юриста можна відслідкувати та точно оцінити ступінь юридичних ризиків.

Однак, коли інвестуєш у житло на первинному ринку (квартири в новобудові), то тут ситуація дещо складніша.

Як правило, ціна на квартиру в новобудові напряму залежить від  стадії готовності будинку. На етапі початку будівництва – вона найнижча. А далі впродовж будівництва ціна зростає. Багато інвесторів та звичайних покупців бажають придбати квартиру на етапі будівництва за вигідною ціною. Однак, як не прикро дуже часто необдумані кроки та юридична неграмотність стають причиною втрати великих сум та грошових заощаджень. Адже ризик втратити кошти купивши квартиру на стадії “котловану” вкрай високий.

 

БУДІВЕЛЬНІ АФЕРИСТИ ЩЕ НЕ ВИМЕРЛИ

Як же уникнути невдачі при купівлі житла в новобудові? Яку схему фінансування житла краще обрати? На які важливі моменти слід звернути увагу? Як отримати гарантії повернення свої коштів? Усі ці питання є важливими і одними з вирішальних для успішної інвестиції.

Однак не кожна людина досить добре розуміє юридичні тонкощі відносин між забудовником і покупцем. Багато із Забудовників намагаються продати «повітря», не надаючи при цьому інвестору жодних юридичних гарантій.

Тому в Україні досить частими є «будівельні афери» та «будівельні піраміди». Здійснити юридичну перевірку квартири в новобудові  перед покупкою житла є вкрай необхідним в умовах сьогодення.

Дуже дивно, коли купляючи автомобіль, майбутній покупець обов’язково їде на сервіс і до авто спеціалістів для перевірки його технічного і юридичного статусу, але купляючи квартиру в новобудові – економить на перевірці своєї майбутньої квартири. Тим більш виглядає дивним те, що як правило на стадії внесення коштів за квартиру, сама квартира ще навіть не збудована і статус її є досить умовним.

 

ЩО ПРИХОВУЄ ЗАБУДОВНИК?

Не дивно, що часто Забудовники зловживають довірою інвесторів і приховують від покупця реальний стан справ. Дуже часто у зв’язку із неправильними діями забудовника, будівництво зупиняють контролюючі органи (органи ДАБІ, правоохоронні органи, податкова інспекція), внаслідок чого донедавна успішне будівництво перетворюється на малоперспективний довгобуд.

Ось чому  так важливо ще на етапі підписання договору із Забудовником перевірити документацію забудовника, а також статус дозвільних документів, правовий статус земельної ділянки під майбутнім будинком, існуючі судові процеси та можливі кримінальні провадження по забудовнику та інших учасниках будівництва. Адже всі ці обставини можуть стати причиною втрати коштів, перетворивши інвестора із статусу «щасливого власника квадратних метрів» у статус «Жертви будівельної афери».

Тому , найкраще в таких випадках своєчасно звернутись по допомогу кваліфікованого юриста з перевірки новобудов.

Яких же ризиків дозволить уникнути юридичний супровід при купівлі квартири в новобудові?

 

ВЧАСНО РОЗПІЗНАТИ БУДІВЕЛЬНУ АФЕРУ 

Насамперед, це ризик стати жертвою «будівельної піраміди» чи афери забудовника. Звичайно, що сьогодні не лихі 90-ті, і жертвою афери  можна стати не так часто. Однак, якщо відслідковувати новини на ринку нерухомості, то можна зробити висновок, що далеко не всі аферисти залишились у 90-х. Довірливість людей провокують горе-забудовників на обман і шахрайство. Тим більше спокуса є великою, коли мова йде про дуже значні кошти. Деколи люди усе життя збирають гроші, щоб купити омріяну квартиру і вирішити житлове питання. Але юридична неграмотність дуже часто призводить до втрати усіх заощаджень.

 

ЩОБ НЕ ПОМИЛИТИСЬ З ВИБОРОМ ЗАБУДОВНИКА

Також, існують значні ризики помилитись із забудовником. Ринок новобудов сьогодні є надзвичайно різноманітний. Хтось із забудовників має більші потужності. Хтось – лише амбітний девелопер-початківець. А хтось – жертва політичних репресій. У кожного своя історія. І що з ним станеться через рік-два – дуже важко спрогнозувати. Тут треба бути учасником ринку, відчувати пульс цієї сфери. Необізнаній людині майже не реально у цьому розібратись. Як правило досвідчені юристи з перевірки новобудов не один рік обслуговували будівельні проекти та працювали у сфері девелопменту. Саме тому, їм легше розпізнати «хто є хто» на ринку новобудов.

 

МЕХАНІЗМ ЮРИДИЧНОГО ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА КВАРТИРУ

Юридична перевірка новобудови  дасть  розуміння усього алгоритму одержання квартири у власність. Адже від моменту підписання договору і до одержання ключів від квартири проходить, як правило, не один рік. За цей час може багато чого змінитись. Навіть  недосвідчені інвестори прекрасно розуміють, що вся суть в документах. Саме там прописуються усі важливі етапи та взаємні зобов’язання сторін. Людина повинно чітко усвідомлювати послідовність юридичних дій. Тільки тоді вона буде розуміти наскільки підходящою є та чи інша пропозиція від забудовників.

До прикладу, багато з людей помилково вважають, що одразу з моменту завершення будівництва вони стануть власниками квартири та зможуть приступати до ремонтів. Насправді ж стадія завершення будівельних робіт – це лише початок фінішної прямої. Потім ідуть довгі процедури введення будинку в експлуатацію, потім – присвоєння поштової адреси, потім – реєстрація нерухомості в реєстрі, після цього – під’єднання мереж, потім – передача будинку і мереж на баланс ОСББ, і лише після цього в будинку технічно можливо буде проводити ремонт і користуватись мережами. Як правило перелічені етапи можуть тривати місяцями.

 

З ЮРИСТОМ ВАМ НЕ НАРОЗКАЗУЮТЬ

І нарешті, супровід фахового юриста з нерухомості при купівлі квартири в новобудові, дає відчуття безпеки і захищеності. Забудовник  не намагатиметься ввести вас в оману, коли поруч сидить досвідчений юрист. Адже брехня одразу ж викриється. Тому юрист при підписанні договору – це суттєва гарантія того, що Вас не намагатимуться обдурити.

 

Якщо ВИ ВИБРАЛИ КВАРТИРУ В НОВОБУДОВІ – неодмінно зверніться по юридичну допомогу спеціаліста з перевірки новобудов.

Якщо ж ви шукаєте хорошого спеціаліста з перевірки новобудов у м.Львові – тоді Вам до нас.

Перевірка квартир в новобудовах Львова – один з головних профілів нашого бюро.

Якщо Ви бажаєте замовити послугу з перевірки квартири в новобудові – телефонуйте просто зараз за тел. +38 097 653 653 5

Будемо раді допомогти Вам вдало придбати квартиру своєї мрії.

 

#перевірити_новобудову_Львів #юридичний_супровід_купівлі_квартири #юрист_з_перевірки_новобудов #юрист_купівля_житла_Львів #перевірка_нерухомості_юрист_Львів

Close Menu